Paczkomaty Inpost 24/7

Wybierz tę metodę dostawy aby odebrać przesyłkę w wybranym paczkomacie. Dostarczenie przesyłki do paczkomatu trwa 1-2 dni od dnia nadania przesyłki.  Czas na odbiór przesyłki z paczkomatu wynosi 48 h, po upłynięciu tego czasu przesyłka jest przekierowana do lokalnego oddziału InPost. Pamiętaj, że zawsze możesz przedłużyć czas odbioru w paczkomacie w aplikacji mobilnej InPost. W przypadku gdy paczka nie zostanie odebrana w porę z paczkomatu, zastrzegamy sobie prawo do ponownej wysyłki paczki tylko w przypadku uiszczenia ponownej opłaty za dostawę.

Koszt przesyłki (przedpłata) - 14,99zł

DHL POP - ŻABKA, LIDL, INMEDIO, SHELL

Wybierz tę metodę dostawy aby otrzymać przesyłkę do wyznaczonego punktu DHL POP. Paczka czeka 4 dni w punkcie DHL POP.

Koszt przesyłki (przedpłata) - 14,99zł

KURIER DHL

Wybierz tę metodę dostawy aby otrzymać przesyłkę do wyznaczonego miejsca dostawy. Kurierzy DHL dostarczają przesyłkę w terminie 1-2 dni licząc od dnia nadania przesyłki. Kurierzy podejmują dwie próby doręczenia przesyłki, jeśli druga próba doręczenia się nie powiedzie, paczka trafia do najbliższego oddziału. Nie możesz odebrać paczki od kuriera? Pamiętaj, że masz możliwość jej bezpłatnego przekierowania do punktu DHL POP (Żabka, Lidl, Inmedio, Shell). 

Koszt przesyłki (przedpłata) - 14,99zł.      |       Pobranie - 19,99 zł

KURIER DPD

Wybierz tę metodę dostawy aby otrzymać przesyłkę do wyznaczonego miejsca dostawy. Przedpłata- 14,99 zł Kurierzy DPD dostarczają przesyłkę w terminie 1-2 dni licząc od dnia nadania przesyłki. Kurierzy podejmują dwie próby doręczenia przesyłki, jeśli druga próba doręczenia się nie powiedzie, paczka trafia do najbliższego oddziału. W przypadku gdy paczka nie zostanie odebrana, zastrzegamy sobie prawo do ponownej wysyłki paczki tylko w przypadku uiszczenia ponownej opłaty za dostawę.

Koszt przesyłki (przedpłata) - 14,99zł 

Wczytywanie...