CZYM JEST
MEDHOODIE CLUB?

MEDHOODIE Club to program lojalnościowy, w którym otrzymujesz punkty za zakupy. Zebrane punkty możesz wymienić na rabaty. Punkty naliczają się po zakupie, a odejmują przy zwrocie. 

CZYM JEST
MEDHOODIE CLUB?

MEDHOODIE Club to program lojalnościowy, w którym otrzymujesz punkty za zakupy. Zebrane punkty możesz wymienić na rabaty. Punkty naliczają się po zakupie, a odejmują przy zwrocie.

Otrzymuj punkty za zakupy w sklepie internetowym Medhoodie. Punkty za zakupioną odzież naliczane są po dokonaniu zakupy. Liczba punktów ulega zmniejszeniu w przypadku zwrotu towaru.

Wymieniaj zebrane punkty na bony rabatowy. Minimalna ilość punktów, które można wymienić na rabat to 300 punktów. 

Każdy klient, który założy konto w sklepie  staje się automatycznie członkiem MEDHOODIE Club - może zbierać punkty, a następnie wymieniać je na rabaty.

Każdy Klient, który założy konto w sklepie internetowym MEDHOODIE staje się automatycznie członkiem MEDHOODIE Club, może zbierać punkty za określone działania, a także wymieniać je na rabaty lub nagrody.

Punkty naliczane są wyłącznie za niezwrócone produkty. Punkty nie są naliczane za zakup kart podarunkowych. W przypadku uzyskania punktów za 

Naliczone punkty nie mają terminu ważności.

Jeżeli posiadasz na swoim koncie punkty lojalnościowe w trakcie składania zamówienia zobaczysz opcję "Wymień punkty na bon rabatowy". Dostępne rabaty możesz także zobaczyć logując się na swoje konto w sklepie MEDHOODIE, przechodząc do sekcji "MEDHOODIE Club” i klikająć przycisk "Wymień punkty na bon rabatowy".

Bon rabatowy nie jest zwracany w przypadku zwrotu towaru. Jeżeli dokonasz zakupu produktu o wartości 199 zł korzystając z bonu rabatowego o wartości 30 zł, zapłacisz 169 zł. Gdy dokonasz wrotu towaru, otrzymasz zwrot wynoszący 169 zł. Po dokonanym zwrocie nie otrzymasz nowego, zastępczego bonu rabatowego.

Składając zamówienie wykorzystać możesz jednocześnie tylko 1 bon rabatowy.

Niestety nie. Możesz skorzystać tylko z jednej rzeczy - kodu LUB bonu rabatowego uzyskanego za punkty  MEDHOODIE Club. 

Wczytywanie...