Tkanina BASIC

Skład: 72% poliester / 21% wiskoza / 7% elastan

Jeśli nie jesteś pewien, która kolekcja jest dla ciebie - Basic to recepta na sukces. Wygląda elegancko, profesjonalnie i jest odporna na zagniecenia, a dzięki delikatnej elastyczności, dopasowuje się do twoich ruchów. Pod wpływem żelazka staje się lejąca i dobrze leży na ciele. Tkanina Basic to nasz flagowiec, który odpowiada na codzienne wyzwania. 

Odporna na zagniecenia

Łatwa w prasowaniu

Odprowadza wilgoć

Rozciągliwa w dwóch kierunkach

Tkanina COMFY

Skład: 62 % poliester / 33 % wiskoza /  5% elastan

Kolekcja COMFY stworzona została dla tych, którzy stawiają na miękkość i wygodę ubrań. Przyjemny w dotyku, miękki materiał sprawi, że poczujesz się jak w ulubionym dresie. Tkanina COMFY inspirowana jest odzieżą typu Loungewear, która jest komfortowa, modna i pozwala na swobodę ruchu. Dzięki zwiększonej zawartości wiskozy, scrubsy COMFY są przewiewne i łatwo się je prasuje, więc to idealna opcja, jeśli nie masz ochoty na długie spotkania z żelazkiem.

Łatwa w prasowaniu

Odprowadza wilgoć

Oddychająca 

Miękka w dotyku

Tkanina CottonPRO

Skład: 80% bawełna / 17% nylon /  3% lycra

Jeśli twoje drugię imię mogłoby brzmieć elegancja, tkanina CottonPRO będzie wyborem dla Ciebie. Kolekcję CottonPRO szyjemy z materiału, który jest nieco sztywniejszy, ale rozciągliwy w czterech kierunkach. Tkanina CottonPRO ma wyższą gramaturę, jest więc grubsza, a dzięki dużej ilości bawełny jest przewiewna. Aksamitnie wykończona i przyjemna dla skóry. Zapewni Ci element profesjonalnego wdzięku w twojej codzienności.

Odporna na zagniecenia

Aksamitna w dotyku

Odprowadza wilgoć

Łatwa w prasowaniu

Wczytywanie...