Butelka termiczna Classic "Emergency Coffee" - Black
Butelka termiczna Classic "Emergency Coffee" - Black
zoom_in

Butelka termiczna Classic "Emergency Coffee" - Black

Butelka termiczna Classic "Emergency Coffee" - Black

69,11 zł

Izolowana termicznie butelka utrzymuje temperaturę ciepłych napojów nawet do 12h, a zimnych do 24h. Zachowuje smak i świeżość. Wykonana ze stali nierdzewnej

Pojemność: 500ml

Kupując ten produkt możesz zdobyć 69 punkt punktów Programie lojalnościowym

Wierzymy, że butelka Twojego eliksiru cierpliwości nigdy nie powinna stanowić problemu, gdy jesteś zajęty ratowaniem zdrowia innych. Butelka termiczna utrzymuje ciepło przez długo czas gwarantując Ci gorącą kawę lub herbatę, wtedy gdy tego potrzebujesz. 

Jest poręczna, szczelnie zamykana, o idealnym kształcie i pojemności, posiada wygodny ustnik i przyjemne w dotyku wykończenie. 

Jak dbać o butelkę?

Nasze produkty należy regularnie czyścić ręcznie. Zalecamy mycie produktów ciepłą wodą z mydłem po każdym użyciu oraz suszenie i przechowywanie bez zakrętki. Unikaj zmywarki i długo trwałego moczenia butelek/kubków i zakrętek w wodzie, może to rozszczelnić izolację próżniową butelki/kubka.

Pierz i prasuj odwrócone na wewnętrzną stronę. Pierz w 40 °C. Prasuj w trybie do 100 °C. Nie susz w suszarce bębnowej. Zalecamy używanie delikatnych, dezynfekujących proszków do prania. Oszczędź czasu na prasowanie, powieś produkt na wieszaku na czas schnięcia, aby mógł rozprostować się samodzielnie. Jeśli chcesz jednak nadać większej miękkości i leistości wyprasuj produkt - tkanina łatwo poddaje się prasowaniu, a produkt jest jeszcze milszy w dotyku.

Materiał: Stal nierdzewna

Wysyłka jest realizowana w 2 - 3 dni robocze. Masz 30 dni na zwrot produktów.

Dlaczego my?

Pojemne kieszenie

Darmowa dostawa

Ekologiczne opakowanie

Łatwość w prasowaniu

Masz pytanie związane z produktem? Skontaktuj się z nami - chętnie Ci pomożemy!

Zadzwoń do nas

+48 797 048 702

Napisz do nas

store@medhoodie.pl
Wczytywanie...